Ljuskrona nyrokoko
2013-05-04
182837
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, för 9 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd 87 cm
Borrad för el