Arkiv

Belysning - Sida 158

Stilnovo, golvlampa, Italien

Stilnovo, golvlampa, Italien

Takarmatur med 800 prismor

Takarmatur med 800 prismor

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil

Ljusstakar 17/1800-tal

Ljusstakar 17/1800-tal

Kandelabrar Karl Johan

Kandelabrar Karl Johan

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona sengustaviansk

Ljuskrona sengustaviansk

Taklampa 1800-talets slut

Taklampa 1800-talets slut

Ljuskrona

Ljuskrona

Bordslyster Louis XVI-stil

Bordslyster Louis XVI-stil

Ljusstakar

Ljusstakar

Vårt Nyhetsbrev