Ljusstakar 17/1800-tal
2014-10-10
268540
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 4 st, 17/1800-tal, förgylld brons, spiralvridet skaft, klockformad fot med godronnering, höjd 27,5-28 cm
Lagningar, smärre skador