Klubbat för:
8 200 SEK
7 000 SEK
BORDSLYSTER, för 2 ljus, Louis XVI-stil, förgylld brons, obelisk i spegelglas, behängd med olikslipade prismor, höjd 77 cm
Prismor med nagg
180856
2013-04-26