Arkiv

Belysning - Sida 1179

Bordslampor mässing

Bordslampor mässing

Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Bordslampa

Bordslampa

Golvlampa Carl Malmsten

Golvlampa Carl Malmsten

Plafond

Plafond

Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil

Hans-Agne Jakobsson taklampor

Hans-Agne Jakobsson taklampor

Taklampa jugend

Taklampa jugend

Spegellampett, förgylld

Spegellampett, förgylld

Vårt Nyhetsbrev