Spegellampett, förgylld
2016-03-28
371465
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, förgylld, gustaviansk stil, 1800-tal, med två ljusarmar, oval, höjd 60 cm, bredd 38 cm
Visas på Geijersgatan 14, Göteborg
Bruksslitage