Taklampa 1950-tal
2016-02-18
361925
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA med tre skärmar i bemålad plåt samt gult akrylglas, 1950-tal, höjd 25 cm, totalhöjd ca 105 cm
Proveniens: Centralkonditoriet, Linköping
Bruksslitage