Arkiv

Belysning - Sida 1112

Ljuskrona

Ljuskrona

Takampel 1900-talets första hälft

Bordslampa

Bordslampa

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Takarmatur Goya Konsthantverk

Takarmatur Goya Konsthantverk

Tak och vägglampor mässing och glas

Bordslampor Kina

Bordslampor Kina

Yki Nummi vägglampor

Yki Nummi vägglampor

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Vistosi, takarmatur, Italien 1960-70-tal

Taklampa plafond jugend

Taklampa plafond jugend

Taklykta

Taklykta

Vårt Nyhetsbrev