Ljuskrona 1900-tal
2017-08-20
478722
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, 2 optikblåsta stomglas, 6 st lampor, höjd 70, diameter 50 cm
Bruksslitage