Arkiv

Belysning - Sida 1105

Månskensampel

Månskensampel

Taklampor i plåt

Taklampor i plåt

Hans-Agne Jakobsson taklampa

Hans-Agne Jakobsson taklampa

Golvlampor Böhlmarks

Golvlampor Böhlmarks

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Takarmatur Mooi

Takarmatur Mooi

Taklampa Poul Henningsen

Taklampa Poul Henningsen

Månskenslampa 1800-talets slut

Golvlampa

Golvlampa

Fattigmanskrona 1800-tal

Fattigmanskrona 1800-tal

Takkrona 1900-talets andra

Takkrona 1900-talets andra

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Vårt Nyhetsbrev