Taklampor i plåt
2016-10-29
416508
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st, omkring 1900-talets mitt, grålackerad plåt, höj- och sänkbara, diameter 33 cm
Diverse skador, ny eldragning krävs