Arkiv

Belysning - Sida 1002

Takarmatur Italien

Takarmatur Italien

Ljuskrona i gustaviansk stil

Ljuskrona i gustaviansk stil

Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal

Taklampa

Taklampa

Glaskandelaber

Glaskandelaber

Bordslampa

Bordslampa

Bordslampor i mässing

Bordslampor i mässing

Bordsfotogenlampa 1800-talets slut

Månskenslampa 1800-talets slut

Takarmatur omkring 1900

Takarmatur omkring 1900

Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn

Ljuskrona

Ljuskrona

Vårt Nyhetsbrev