Taklampa
2014-02-14
229255
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, mässing, 1900-tal, dekor med rosetter samt glaspärlor och prismor, höjd 40 cm
Slitage