Ljuskrona i gustaviansk stil
2014-02-11
228920
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA för sex ljus, 1900-talets första del, gustaviansk stil, olikslipade prismor, höjd 73 cm
Lösa delar, prismor saknas, skador