Arkiv

Klassiska - Page 3

Matbord, 1800-tal

Matbord, 1800-tal

Spegellampetter, ett par, av Lago Lundén

Byrå, rokoko, av Christian Linning

Baljfåtöljer, ett par, tillskrivna Ephraim Ståhl

Trädgårdsstaty, 1800-talets andra hälft

Ring platina 1 briljant ca 4,90 ct

Per Krafft d.ä., Läsande gosse

Olle Hjortzberg, Ängsblommor

Olle Hjortzberg, Ängsblommor

Charles Van den Eycken II, Petits curieux

Anders Zorn, Buckhurst Hill

Anders Zorn, Buckhurst Hill

Bureau plat, Napoleon III, Frankrike

Matbord, Regency

Matbord, Regency