Jenny Nyström, Badstället

Jenny Nyström, Badstället
Jenny Nyström, Badstället
Jenny Nyström, Badstället
Jenny Nyström, Badstället
Jenny Nyström, Badstället
Jenny Nyström, Badstället

Klubbat för:

230000 SEK

Utropspris

225 000-250 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Badstället
Signerad Jenny Nyström. Akvarell på papper, 25 x 37 cm.
Mittuppslag i jultidningen "Barnens Julklapp" 1923.
Utförd som vykort 1984 av Postens tryckeri.

2051

2015-12-02