Huutokaupat
Fine art-huutokaupat
Fine Art-huutokaupat nyt
Päättyneet Fine Art huutokaupat
Online-huutokaupat
Online-huutokaupat nyt
Päättyneet online-huutokaupat
Osta
Kuinka se toimii
Ostaminen vasarahuutokaupasta
Ostaminen online-huutokaupasta
Myy
Arviointi
Sisäänjättö Helsingin Fine Art huutokauppoihin
Arviointi verkossa
Koko kodin arviointi
Kuinka se toimii
Myyminen online huutokaupassa
Myyminen vasarahuutokaupassa
Ehdot online huutokaupassa
Kalenteri
Meistä
Meistä
Historiamme
Asiantuntijamme
Uutiset
Yhteystiedot
Huutokauppatalomme
Helsinki
Tukholma – Nybrogatan 32
Tukholma – Magasin 5
Tukholma – Globen
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Neuss/Düsseldorf
Köln
sv
en
fi
de
sv-fi
Huutokaupat
Fine art-huutokaupat
Fine Art-huutokaupat nyt
Online-huutokaupat
Online-huutokaupat nyt
Päättyneet online-huutokaupat
Osta
Kuinka se toimii
Ostaminen vasarahuutokaupasta
Myy
Arviointi
Arviointi verkossa
Koko kodin arviointi
Kuinka se toimii
Myyminen online huutokaupassa
Myyminen vasarahuutokaupassa
Ehdot online huutokaupassa
Kalenteri
Meistä
Meistä
Historiamme
Asiantuntijamme
Uutiset
Yhteystiedot
Huutokauppatalomme
Helsinki
Tukholma – Nybrogatan 32
Tukholma – Magasin 5
Tukholma – Globen
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Neuss/Düsseldorf
Köln
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska
→
Nummerordning
Korkein tarjous
Kaikki tuoteryhmät
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Silver
Smycken
Svensk konst
Textilier
Heriz, antik
Kashan, antik tidigt 1900-tal, korkull
Bakhtiari, semiantik
Tabriz, semiantik 1930-tal, signerad Benlian
Hereke, signerad Ahmad Aldabir, silke
Kerman, antik, porträtt av Shah Abbas Safavi
Tabriz, semiantik 1920-tal
Heriz, semiantik
Veramin, semiantik
Tabriz, semiantik 1930-tal
Kazak, 1800-talets andra hälft
Kazak, antik ca 1890
1
2
3
4
5
>
Start
x