Heriz, antik

Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik

Klubbat för:

190000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

HERIZ, antik, 398 x 538 cm, lagningar, smärre slitage, smärre fläckar

1293

2015-12-01