Kashan, antik tidigt 1900-tal, korkull

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

KASHAN, antik tidigt 1900-tal, korkull, 450 x 302 cm, ställvis slitage

1305

2015-12-01