Tabriz, semiantik 1930-tal

Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal
Tabriz, semiantik 1930-tal

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

TABRIZ, semiantik 1930-tal, 533 x 371 cm, jämnt slitage, ställvis hårdare, fläckar

1323

2015-12-01