Arkiv

Klassiska - Page 4

Khamseh, antik 1800-talets första hälft

Lilihan, semiantik

Lilihan, semiantik

Peking, Kina, semiantik 1920-tal

Nain, detaljer i silke

Nain, detaljer i silke

Täbris, semiantik 1940-tal, signerad

Täbris, semiantik 1930-40-tal, figural

Täbris, old, detaljer i silke på silkesvarp

Täbris, semiantik

Täbris, semiantik

Täbris, figural, Judaica

Täbris, figural, Judaica