Arkiv

Klassiska

Trädgårdsskulptur föreställande Hebe

Fontän 1800-talets andra hälft gjutjärn

Tazzor, ett par, 1800-talets andra hälft

Trädgårdsurnor gjutjärn 1860-tal

Samling mynt

Samling mynt

Prakturnor med lock Dresden

Prakturnor med lock Dresden

Bardisan från hertig August Wilhelms vakt

Samling medaljer

Samling medaljer

Samling 17 mynt

Samling 17 mynt

Miniatyrmålning föreställande Alexandra Nikolaevna

Samling medaljer

Samling medaljer

Himmelsglob Åkerman 1759

Himmelsglob Åkerman 1759