Värdering av hela hem – boka en kostnadsfri hemvärdering

Vi erbjuder kostnadsfri värdering av hela hem samt enstaka föremål.  Vi värderar alla typer av föremål inför försäljning på våra auktioner – även i samband med bouppteckning, arvskiften och försäkringsärenden. Alltid med fri försäljningsvärdering!

Boka en hemvärdering med någon av våra specialister så hittar vi den lösning som passar dig bäst.


Hemvärdering – telefon 08–453 67 05

Våra värderingsmän

Chef Intag och hemvärderingar – Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Stockholm

Anna Sievert

+46 (0)8 – 453 67 16anna.sievert@auktionsverket.com


Värderingsman - Stockholm

Henrik Birkeland Åberg

+46 (0)733 40 67 64henrik.birkeland.aberg@auktionsverket.com


Platschef Helsingfors. Specialist – Finländsk design & konsthantverk - Helsingfors

Dan von Koskull

+358 (0)40-527 0119dan.vonkoskull@auktionsverket.com


Värderingsman - Stockholm

Malin Rebessi

+46 (0)8-453 67 36malin.rebessi@auktionsverket.com


Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Stockholm

Margareta Lundström

+46 (0)8-453 67 23margareta.lundstrom@auktionsverket.com


Värderingsman – Specialist Vapen

Peter Willes

+46 (0)8-453 67 44peter.willes@auktionsverket.com


Värderingsman - Stockholm

Tobias Lingblom

+46 (0)739 88 93 37tobias.lingblom@auktionsverket.com


Platschef – Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Göteborg

Erik Bilén

+46 (0)720-83 85 09erik.bilen@auktionsverket.com


Platschef - Skåne

Astrid-Louise Lidforsen

+46 (0)704 38 46 15astrid-louise.lidforsen@auktionsverket.com


Chefsintendent Skåne – av Sveriges Handelskammare förordnad besiktningsman - Malmö

Peter Andrén

+46 (0)76-720 63 25peter.andren@auktionsverket.com


Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Helsingborg

Charlotta Andersen

+ 46 (0) 733 40 06 63charlotta.andersen@auktionsverket.com


Värderingsman - Stockholm

Leo Challis

+46 (0)73 610 74 94leo.challis@auktionsverket.com


Intresserad?

Kontakta mig för hemvärdering

Tack för din förfrågan! Vi återkommer inom kort.