SKÅLFAT, Meissen, Tyskland, 1900-talets första hälft.
| Avslutad | 07 Sep 2025 22:43 CEST |
| Objektsnummer | 4456970 |
| Klubbat belopp | 260 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456970 |
| Klubbat belopp | 260 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt åldersrelaterat slitage.