SKÅLFAT, Meissen, Tyskland, 1900-talets första hälft.
| Vollendet | 07 Sep 2025 22:43 CEST |
| Objektsnummer | 4456970 |
| Höchstes Gebot | 260 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456970 |
| Höchstes Gebot | 260 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Lätt åldersrelaterat slitage.