SKÅLFAT, Meissen, Tyskland, 1900-talets första hälft.
| Closed | 07 Sep 2025 22:43 CEST |
| Objektsnummer | 4456970 |
| Sold for | 260 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456970 |
| Sold for | 260 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt åldersrelaterat slitage.