MANÉ-KATZ (1894-1962). TILLSKRIVEN. Landskap, signerad, olja på pannå.
| Avslutad | 08 Sep 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4456262 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456262 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.