MANÉ-KATZ (1894-1962). TILLSKRIVEN. Landskap, signerad, olja på pannå.
| Valmis | 08 Sep 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4456262 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456262 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.