MANÉ-KATZ (1894-1962). TILLSKRIVEN. Landskap, signerad, olja på pannå.
| Closed | 08 Sep 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4456262 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4456262 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.