SPEGEL, venetiansk stil, glas på träram. 1900-tal.
| Avslutad | 19 Sep 2025 17:36 CEST |
| Objektsnummer | 4450210 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken.
| Objektsnummer | 4450210 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Slitage, märken.