SPEGEL, venetiansk stil, glas på träram. 1900-tal.
| Valmis | 19 Sep 2025 17:36 CEST |
| Objektsnummer | 4450210 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken.
| Objektsnummer | 4450210 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Slitage, märken.