SPEGEL, venetiansk stil, glas på träram. 1900-tal.
| Vollendet | 19 Sep 2025 17:36 CEST |
| Objektsnummer | 4450210 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken.
| Objektsnummer | 4450210 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, märken.