CARL SCHUBERT (FÖDD 1955). Motiv av Skata, Gouache, Signerad samt daterad.
| Avslutad | 06 Aug 2025 18:19 CEST |
| Objektsnummer | 4424509 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4424509 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.