CARL SCHUBERT (FÖDD 1955). Motiv av Skata, Gouache, Signerad samt daterad.
| Valmis | 06 Aug 2025 18:19 CEST |
| Objektsnummer | 4424509 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4424509 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.