CARL SCHUBERT (FÖDD 1955). Motiv av Skata, Gouache, Signerad samt daterad.
| Closed | 06 Aug 2025 18:19 CEST |
| Objektsnummer | 4424509 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4424509 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.