OLLE WALLENGREN (1907-1977). "Höstblommor", olja på duk, signerad.
| Avslutad | 20 Jul 2025 14:07 CEST |
| Objektsnummer | 4411088 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4411088 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.