OLLE WALLENGREN (1907-1977). "Höstblommor", olja på duk, signerad.
| Valmis | 20 Jul 2025 14:07 CEST |
| Objektsnummer | 4411088 |
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 4411088 |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.