OLLE WALLENGREN (1907-1977). "Höstblommor", olja på duk, signerad.
| Closed | 20 Jul 2025 14:07 CEST |
| Objektsnummer | 4411088 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
No remarks.
| Objektsnummer | 4411088 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
No remarks.