EVERT YLI-PORILA. "Mannerheim", brons, signerad och daterad 1940.
| Avslutad | 12 Jul 2025 17:24 CEST |
| Objektsnummer | 4401360 |
| Klubbat belopp | 18 381 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4401360 |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersslitage.