EVERT YLI-PORILA. "Mannerheim", brons, signerad och daterad 1940.
| Valmis | 12 Jul 2025 17:24 CEST |
| Objektsnummer | 4401360 |
| Korkein tarjous | 18 381 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4401360 |
| Päättyy | Valmis |
Åldersslitage.