EVERT YLI-PORILA. "Mannerheim", brons, signerad och daterad 1940.
| Closed | 12 Jul 2025 17:24 CEST |
| Objektsnummer | 4401360 |
| Sold for | 18 381 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4401360 |
| Sold for | 18 381 SEK |
| Ends in | Closed |
Åldersslitage.