SIGNAR BENGTSSON. Parti tavlor, 8 delar, litografier, olika motiv, signerade.
| Avslutad | 05 Jul 2025 10:30 CEST |
| Objektsnummer | 4371959 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Sitt löst i ramarna, påskrifter, fläckar.