SIGNAR BENGTSSON. Parti tavlor, 8 delar, litografier, olika motiv, signerade.
| Vollendet | 05 Jul 2025 10:30 CEST |
| Objektsnummer | 4371959 |
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Sitt löst i ramarna, påskrifter, fläckar.