SIGNAR BENGTSSON. Parti tavlor, 8 delar, litografier, olika motiv, signerade.
| Closed | 05 Jul 2025 10:30 CEST |
| Objektsnummer | 4371959 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Sitt löst i ramarna, påskrifter, fläckar.
| Objektsnummer | 4371959 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |