SEKRETÄR, 1930/40-tal, björk, sekretärdel inredd med mindre lådor.
| Avslutad | 15 Jul 2025 20:45 CEST |
| Objektsnummer | 4362642 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage
Nyckel/nycklar finns.
| Objektsnummer | 4362642 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage
Nyckel/nycklar finns.