SEKRETÄR, 1930/40-tal, björk, sekretärdel inredd med mindre lådor.
| Closed | 15 Jul 2025 20:45 CEST |
| Objektsnummer | 4362642 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4362642 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage
Key/keys included.