SEKRETÄR, 1930/40-tal, björk, sekretärdel inredd med mindre lådor.
| Vollendet | 15 Jul 2025 20:45 CEST |
| Objektsnummer | 4362642 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4362642 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Smärre slitage
Schlüssel vorhanden.