KARL AXEL PEHRSON. "Calogeralia elegance", litografi, signerad och numrerad 187/385, daterad -85.
| Avslutad | 21 Jun 2025 13:50 CEST |
| Objektsnummer | 4361374 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.