KARL AXEL PEHRSON. "Calogeralia elegance", litografi, signerad och numrerad 187/385, daterad -85.
| Closed | 21 Jun 2025 13:50 CEST |
| Objektsnummer | 4361374 |
| Sold for | 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4361374 |
| Sold for | 800 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.