KARL AXEL PEHRSON. "Calogeralia elegance", litografi, signerad och numrerad 187/385, daterad -85.
| Vollendet | 21 Jun 2025 13:50 CEST |
| Objektsnummer | 4361374 |
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.